Twitter'da takip et
Ana Sayfa

WordPress geliştiricileri WordPress’in her iki kolu için de güncellemeler yayınlamaya devam ediyorlar. Bugün yayınlanan 2.1.1 ve 2.0.9 güncellemeleri yine çeşitli hata giderimleri ve güvenlik önlemlerini içeriyorlar ve, eğer İngilizce versiyon kullanıyorsanız, her zamanki adreslerinde indirilmeye hazır bir şekilde bekliyorlar.

Hala 2.1.x koluna geçmediyseniz, bir an önce çalışmalara başlamanızı öneririm. Çünkü WordPress geliştiricilerinin de sürekli vurguladığı üzere, 2.0.x kolu için çıkarılan güncellemeler herhangi bir yeni özellik barındırmıyor, sadece hata gidermleri ve güvenlik önlemleri için yayınlanıyorlar.

Güncelleme için her zaman olduğu gibi WordPress Türkiye belgelerindeki Sürüm Yükseltme makalesinden destek alabilir, forumlarında problemlerinizi tartışabilirsiniz.

Küçük bir de hatırlatma yapayım, eğer sunucunuzun shell desteği varsa, güncellemelerinizi zahmetsizce gerçekleştirmenin yolunu burada bulabilirsiniz ;)

“WordPress güncellemeleri: 2.1.1 ve 2.0.9” başlıklı yazıya 2 yorum yapılmış

  1. wolkanca demiş ki:
    4 March 2007, 12:03 am

    senin bu yazını okurken aynı zamanda wp-tr nin bloguna bakıyordum belki sen bu postu yazdın hemen arından
    WordPress 2.1.2 çıktı :) biraz daha beklersen WordPress 2.1.3 de çıkabilir.

Görüşünüzü bildirin

XHTML: Bu etiketleri kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>