Twitter'da takip et
Ana Sayfa

Siz neredesiniz?Son zamanların eğlencelerinden birisi “Geo Tagging”. Coğrafik etiketleme olarak çevrilebilecek bu yöntem ile blog’unuzun kodu içerisine yerleştireceğiniz etiketlerden yararlanarak dünya üzerinde bulunduğunuz yeri diğer blog yazarları ile paylaşabilir ve bu kodları destekleyen servislere üye olarak bulunduğunuz ülkede, kentte, hatta mahallenizde komşu olduğunuz diğer blog yazarlarını keşfedebilirsiniz.

Yapmanız gerekenler çok basit;

Kaynaklar;

“Geo Tagging: Dünya üzerinde neredesiniz?” başlıklı yazıya 5 yorum yapılmış

 1. Sulin demiş ki:
  26 December 2005, 12:25 pm

  sen sanki bizim mahalledensin:)

 2. ali demiş ki:
  26 December 2005, 1:44 pm

  Demek civarda benden başka blogger da var :) Bunu duyduğuma sevindim, bence sizde hemen geo tagging ile feedmap kullanmaya başlamalısınız. Böylece bu bölgedeki potansiyeli daha iyi görmüş oluruz. Kim bilir, belki ilerde ortak yerel bir proje de oluşturabiliriz :)

 3. Sulin demiş ki:
  2 February 2006, 12:27 am

  evet evet bunu en kısa zamanda yapacam:)

 4. nejat demiş ki:
  28 September 2006, 2:19 am

  Selam Ali kardeş paylaşımlarınızdan dolayı önce teşekkür ederim.ben yazınız dikkatle okudum işlemleri aynen uyguladım .aldığım(yaptığım)etiketi şablonda head ile başlayan yerin altına ekledim ancak kotlar ana sayfada göründü ve sayfanın bir kısmını yapısı bozuldu.Bana bu konuda tekrar yardımcı olursanız beni sevindirir.bundan sonraki çalışmalrıma güç katmış olursunuz. selamlar.
  nejat kozan

 5. ali demiş ki:
  6 October 2006, 2:47 pm

  Bütük ihtimalle sorun kodları web sayfasından doğrudan kopyalayarak yağıştırmanızdan ya da blog şablon kodunuzda yanlış yere eklemenizden kaynaklanıyordur.

  Eğer web sayfasında kopyalamanız nedeni ile gerçekleştiğini düşünüyorsanız kodları önce boş bir metin dosyasına kopyalamayı sonra da bu metin dosyasından blogunuzun şablonuna taşımayı deneyin. Bu adımdan sonra da değişiklik olmazsa kodları </HEAD> etiketinden önce yerleştirdiğinizden emin olun.

Görüşünüzü bildirin

XHTML: Bu etiketleri kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>