Twitter'da takip et
Ana Sayfa

Get Chitika eMiniMallsNihayet Chitika eMiniMalls kullanıcı arayüzünde de, diğer bir çok reklam programında bulunanlara benzer, istatistiki bilgilere ulaşabiliyorsunuz ve kanal yönetimi de resmen desteklenmeye başladı. Bu da artık, eğer Chitika’nın MiniMalls programını kullanıyorsanız, reklamlarınızı daha iyi yönetebileceğiniz ve performansını artırabileceğiniz anlamına geliyor.

Henüz kod düzenleme sayfasını güncellemedikleri için kanalları buradan yönetemiyorsunuz fakat isterseniz kendiniz de girebilirsiniz. Bunun için reklam koduna;
ch_sid = 'XYZ';
satırını eklemeniz gerkiyor. XYZ yerine sizin için anlamlı bir ifadeye yer verebilirsiniz. Bir de bu ayın denetlenmiş verilerini yayınlasalar da artık Türkiye’nin programdaki durmunu öğrenebilsek sorun kalmayacak :)

Program hakkında daha fazla bilgiyi daha önce yazdığım makalelerde (bkz. 1, 2) bulabilir ve isterseniz programa buradan başvurabilirsiniz.

“Chitika MiniMalls kullanıcı arayüzünü yeniledi” başlıklı yazıya henüz yorum yapılmamış

Görüşünüzü bildirin

XHTML: Bu etiketleri kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>