Twitter'da takip et
Ana Sayfa

WordPress.com ile Flock ortaklık kurdular. Eğer bir WordPress.com hesabı istiyorsanız Flock adlı web tarayıcısını indirip kurmanız sonra açılış sayfasındaki “…get yourself a blog” linkine tıklayarak açılacak yeni sayfadan WordPress’i seçmeniz gerekiyor. WordPress.com’a yönlendirildiğinizde yeni hesap açmak için bir formla karşılaşacaksınız. Bu formu doldurduğunuzda elde edeceğiniz WordPress.com üyeliğinizin yanısıra bir de davetiye hakkınız olacak :)

Hayırlı olsun.

Kaynak;

“WordPress.com hesabı için Flock’u indirmeniz yeterli” başlıklı yazıya 3 yorum yapılmış

 1. Anonymous demiş ki:
  26 November 2005, 12:04 am

  Merhaba
  Wordpress almaya gerek var mı sizce? Nedir sundukları fazladan bloggera göre? Cevaplarsanız sevinirim.

 2. ali demiş ki:
  26 November 2005, 12:20 am

  WordPress, bir blog yazarının tüm ihtiyaçlarına cevap verebilecek profesyonel bir blog platformudur. Ücretsiz olan bu yazılımın işlevselliği de, diğer yazılımlar ile kıyaslanamayacak derecede, çok sayıdaki tema ve plugin ile geliştirilebilmektedir.

  Worpress’i benzer diğer yazılımlardan ayıran en önemli özellik ise etrafında gönüllü wordpress kullnıcılarından oluşan bir inanılmaz dinamik bir geliştici kitlesine sahip olmasıdır. Bu sayede bloglar ile ilgili her güncel gelişme en kısa sürede wordpress gelişim sürecine dahil edilebilmektedir.

  Daha fazla bilgi için, bu yazılım ile ilgili her türlü Türkçe desteği bulabileceğiniz, WordPress Türkiye’nin wiki’sine ve forumlarına göz atabilirsiniz.

Görüşünüzü bildirin

XHTML: Bu etiketleri kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>