Twitter'da takip et
Ana Sayfa

WordPress TürkiyeWordPress geliştiricilerinin resmi sitesinde duyurulan WordPress 2.0.4 sürümünün Türkçe versiyonu dün WordPress Türkiye tarafından dağıtıma sunuldu. Henüz wordpress.org tarafından 2.0.4 için özel bir dil dosyası oluşturulmadığı için 2.0.3 paketine ait dil dosyasını kullanan bu sürümü WordPress Türkiye’den indirebilirsiniz.

WordPress ile ilk kez tanışacaksanız size daha önce yayınladığım yazı dizisine bir göz atmanızı öneririm. Eğer hali hazırda eski sürüm ile çalışan bir blogunuz varsa yeni sürüme yükseltmek için yine WordPress Türkiye Wiki‘sinden faydalanabilirsiniz.

“WordPress 2.0.4 Türkçe” başlıklı yazıya 3 yorum yapılmış

 1. Abbas Tekin demiş ki:
  2 August 2006, 11:16 am

  “Hosting Seçimi” başlıklı yazınızı okuyayarak dün itibariyle Dreamhost’tan Level 1’i satın aldım. Şimdi de WordPress hakkında vermiş olduğunuz faydalı bilgiler doğrultusunda worldpress’i sitemde kullanmayı düşünüyorum.
  Yazılarınızdan çokça faydalandığımı söylemek isterim. Teşekkür eder, çalışmalarınızda başarılar dilerim.

 2. ali demiş ki:
  2 August 2006, 11:23 am

  Faydalı olabildiğime sevindim, sunucu hesabınız hayırlı olsun :)

 3. Abbas Tekin demiş ki:
  2 August 2006, 12:24 pm

  Teşekkürler. Satın alırken referans kısmına sitenizin adresini verdim.
  İnşallah faydası olmuştur. :)

Görüşünüzü bildirin

XHTML: Bu etiketleri kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>