Twitter'da takip et
Ana Sayfa

Tin Sohbeti adlı blog Azerbaycan hükümeti tarafından içeriğinde cumhurbaşkanı İlham Aliyev’in karikatürleri, mizahi yazılar vb. unsurlar yer alması nedeni ile yasaklanmış. Eleştriye tahammülsüzlüğü nedeni ile Azerbaycan Hükümetini kınıyorum.

“Tin Sohbeti yasaklanmış!” başlıklı yazıya 5 yorum yapılmış

 1. ramin demiş ki:
  23 December 2006, 4:15 pm

  heyderin başına and olsun ki bu ilham aliyev insan deyil.mizah olmayan yerde demokratiya yoxdur.acemiblogcu bu olayı duyurdugunuz icin sagolun

 2. Bakılı Balası demiş ki:
  12 July 2008, 5:36 pm

  Ay Tin Bala!!!! Men de Bakılı Balası olarak sene demek isteyirem ki, Heyderizim rejimini bu geder gözel bildiyiniz üçün “Tin Söhbetinin” yasaklanmasına niye teeccüb edirsiz???
  Allahınıza şükr edin ki, hebsde deyil evinizdesiniz. Yene buna şükür. Ne oğulların başına neler geldi….
  Bunlar onlara ters baxanı yox edirler..Siz de deyirsiz ki, yasaklama…Onların atasını yandırmısız.
  Yaxşıdı ki,yasakla gurtarmısız…
  Bu ruhsuzların ne içinde, ne de ölkesinde demokratiyaya, düz söze yer yoxdur.Siz onsuz da kiminle mübarize etdiyinizi yaxşı bilirsiz.
  Bütün Tin balaları Allah gorusun.Önce Azerbaycanlı adı altında Ermeniden beter Azerbaycana zerbe vuranlardan …..onlardan, sonra düşmenden….

Görüşünüzü bildirin

XHTML: Bu etiketleri kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>