Twitter'da takip et
Ana Sayfa

Çıktığı günden beridir kullandığım, hatta üzerine inceleme bile yazdığım Google Analytics‘in “Site Overlay” özelliğini yeni keşfetmiş olmaktan ötürü utanç duyuyorum :)

“Google Analytics; Site Overlay :)” başlıklı yazıya 8 yorum yapılmış

 1. Hasan demiş ki:
  1 May 2006, 11:11 am

  Kısa bir süre önce kullanmaya başladığım, acemi blogcunun üzerine yazdığı inceleme yazısını da severek okuduğum Google Analytics’in “Site Overlay” özelliğini bu yazıyla birlikte keşfedecek olacağım için mutluyum. :)

 2. Seyhan demiş ki:
  1 May 2006, 7:00 pm

  Google Analytics’e hala kabul olmadığım için mutsuzum :(

 3. Hasan demiş ki:
  3 May 2006, 10:48 am

  Eninde sonunda kabul ederler, o yüzden mutlu olun. :)

 4. ali demiş ki:
  3 May 2006, 1:19 pm

  measuremap.com yeni üye kayıtlarına açılmadan Analytics tekrar üye alımına başlamayacaktır diye düşünüyorum :(

 5. Hasan demiş ki:
  3 May 2006, 1:27 pm

  Google Analytics tekrar üye alımına başlayıncaya kadar -yerini tutmasa da- statcounter da kullanılabilir diye düşünüyorum. :)

 6. oky demiş ki:
  9 May 2006, 11:48 pm

  statcounter’ı takip edebilmek için günde 5-6 defa bakmak lazım. son 100 pageload’u gösteriyor maalesef. performancing.com da benim tavsiyem.

 7. Hasan demiş ki:
  10 May 2006, 11:32 am

  oky teşekkürler, bu performancing.com çok iyiymiş. Kapsamlı ve blogcular için özel hazırlanmış. WordPress dışında Blogger, Movable Type, Drupal, Typepad blog seçenekleri var. Harika ya! :)

 8. internetbee demiş ki:
  20 December 2006, 7:20 am

  uzun zaman önce başvurmuş, Daha sonra unutmuş olduğum Google Analytics’in beni kabul ettiğini, hatta ve hatta, Google Analytics’in çok güzel özellikleri olduğunu anca bu akşam tesadüfen girmiş olduğum Google Analytics’in hesabımdan öğrendim.

  Google Analytics’in gerçekten de gayet güzel özellikleri var, İşin tuhafı hesabım’da web sitemle ilgili gözüken istatistikler için, Google Analytics’in kodlarını web siteme ekledim mi eklemedim mi onu bilmiyorum!!

Görüşünüzü bildirin

XHTML: Bu etiketleri kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>