Twitter'da takip et
Ana Sayfa

Son zamanlarda gördüğüm en iyi eklenti fikri! phpMyAdmin’e WordPress panelinizden erişebilmenizi sağlayarak bence oldukça büyük bir eksikliği kapatan bu eklenti kesinlikle her WordPress kurulumuna gerekli :)

“WordPress phpMyAdmin eklentisi” başlıklı yazıya 3 yorum yapılmış

 1. Abbas Tekin demiş ki:
  2 August 2006, 9:14 pm

  Eklentiyi localhost’uma kurdum ama ne işe yaradığını ve nasıl kullanıldığını anlayamadım. Nasıl kullanıldığını anlatmak uzun olabilir ama ne işe yaradığı hakkında kısa bir bilgi verirseniz memnum olurum.

 2. ali demiş ki:
  2 August 2006, 10:03 pm

  Eğer phpMyAdmin hakkında bilginiz var ise bu eklenti işleri hızlandırabiliyor. Veri tabanı üzerinde değişiklik yapmak istediğinizde (örneğin kurduğunuz bir eklentiyi kaldırdığınızda veri tabanı üzerinde bıraktığı izleri kaldırmak istediğinizde, ya da WordPress ile karşılaştığınız bir sorun nedeni ile veri tabanına müdahale etmeniz gerektiğinde) sizi ayrı bir pencerede sunucunuzdaki phpMyAdmin kurulumuna ulaşarak kullanıcı adınızı ve şifrenizi girmek zorunda kalmaktan kurtarıyor.

  Eklentiyi aktifleştirdikten sonra “Manage” sekmesi altında phpMyAdmin seçeneğini göreceksiniz ve üzerinde tıkladığınızda WordPress kontrol paneliniz içinde phpMyAdmin penceresi, veritabanınıza erişmiş şekilde sizi karşılayor :)

 3. Abbas Tekin demiş ki:
  3 August 2006, 12:41 am

  Bilgilendirdiğin için teşekkür ederim.

Görüşünüzü bildirin

XHTML: Bu etiketleri kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>