Twitter'da takip et
Ana Sayfa

Tam Webstats4u (eskiden NedStat’dı) hakkında hakkında detaylı bir inceleme yazarak tavsiye etmeyi düşünürken kaynakta belirttiğim haberi okudum. Kaynağın yazarı Webstats4u’dan kaynaklanan pop-up pencerelerinden bahsediyordu.

Bence bir web sayfasında pop-up’dan daha sinir bozucu bir şey olamaz ve blog’umda benden habersiz pop-up’lar yayınlanıyor olmasına asla izin veremem. Ben henüz karşılaşmadım ama eğer siz blog’umu okurken pop-up’lar tarafından rahatsız ediliyorsanız bana e-posta yolu ile veya buraya yorum yazarak bildirebilirseniz sevinirim.

Kaynak;

“Pop-up sorunu” başlıklı yazıya 6 yorum yapılmış

 1. metin demiş ki:
  16 October 2005, 5:17 pm

  IE6, Maxthon ve Opera ile denedim bir şeyler çıkmadı pop-up olarak. Bilgine.

 2. ali demiş ki:
  16 October 2005, 10:55 pm

  Çok teşekkür ederim, umarım başka kimse de karşılaşmamıştır.

 3. TuLûAt Blogspot demiş ki:
  17 October 2005, 8:50 pm

  Evet evet. FireFox 1.0.7’de de hiç bir sorun yok.

  Zaten blogunuzda çikita, düş barındırma ve 9oo9le’dan başka yabancı madde yok görünüyor. Tasarım da çok yalın ve güzel. Bannera biraz daha uğraşılsa tam Zen tasarıma uygun olacak.

  Görsellik ve içerikler için teşekkürler.

 4. ali demiş ki:
  17 October 2005, 9:54 pm

  Teşekkürler TuLûAt. Olabildiğince temiz tutmaya çalışıyorum blog’umu. Fakat bir gün sadece kendime ait bir wordpress sunucum olsun istiyorum ve bu yüzden, sizin de işaret ettiğiniz, bazı eklentilere ihtiyacım var. Ayrıca blog’umda bu reklam araçları hakkında incelemeler yazmayı da düşünüyorum. Tabii bunun için önce deneyip öğrenmek lazım, yoksa inandırıcı olmaz :)

 5. melis demiş ki:
  7 November 2006, 2:39 am

  merhaba benim bloguma girildiginde bir cok pop up cikmaya basladi oyle ki sayfam dogru durust yuklenemiyor, ustelik bunlar spyware oluyor sanirim, bazen pcyi bile kitliyor. bunun neden oldugunu ve nasil temizleyebilecegimizi biliyorsaniz paylasirsaniz sevinirim.

 6. ali demiş ki:
  8 November 2006, 2:05 pm

  Bu durum genellikle sitenize eklediğiniz kodlar yüzünden gerçekleşir. Sitenize eklediğiniz, ve sitenize sayaç hizmeti, saat fonksiyonu vb ekstra özellikler katan kodları (özellikle de javascript kodlarını) teker teker silerek başınıza bu belayı açan servisi bulabilirsiniz.

Görüşünüzü bildirin

XHTML: Bu etiketleri kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>