Twitter'da takip et
Ana Sayfa

Google web tabanlı bir feed izleme aracının deneme yayınına başladı; Google Reader. Hizmet henüz, Google’ın diğer bir çok servisi gibi, beta statüsünde. Arayüz Gmail ile benzerlik gösteriyor (renkler, yıldızlar vs.) ve kullanabilmeniz için bir Gmail hesabı gerekiyor. Servisin kullanımı sırasında, çok yeni olmasından dolayı, sıklıkla hatalarla karşılaşıyorsunuz. Hatta hiç çalışmadığını iddia edenler bile var. Belki de Google “beta” yerine “alfa” ifadesini kullansaydı daha uygun olurdu :) Yinede ben, hali hazırda feed izleme işini Google Desktop‘a bırakmış ve Gmail‘in de arayüzünü beğenen bir kullanıcı olarak, bir şans verilmesi taraftarıyım.

Not: Gönderiye önce “Google’dan bir yenilik daha!” şeklinde başlamayı düşündüm, fakat sonra bu cümlenin giderek daha sıkıcı olmaya başladığını düşünerek vazgeçtim :)

Kaynak;

“Google’dan web tabanlı feed takip aracı: Google Reader” başlıklı yazıya henüz yorum yapılmamış

Görüşünüzü bildirin

XHTML: Bu etiketleri kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>