Twitter'da takip et
Ana Sayfa

Daha önce de bir kaç tasarım şablonu kaynağı önermiştim. En yaygın kullanıma sahip blog servisi Blogger için daha fazla alternatif arıyorsanız buyrun;

 • http://www.isnaini.com/blogger-templates/; Kendisi bir WordPress blog’u olsa da, Blogger için hazırlanmış 76 şablon’a yer verilmiş. Hem iki hem de üç kolonlu tasarım şablonları bulmak mümkün.
 • http://templates-para-blogger.blogspot.com/; Burada bulabileceğiniz şablon tamamen Blogger kullanıcı arayüzü temel alınarak hazırlanmış, ilginç görünüyor :)
 • http://blogspottemplates.blogspot.com/ ; Tamamı iki kolon yapısında ve oldukça şık 36 farklı şablon bulabilirsiniz. Şablonların kullanımı hakkında da bilgiye ulaşmak mümkün.
 • http://beccary.com/goodies/blogger-templates/; 4 farklı şablon var ve hepsi iki kolon yapısına sahip.
 • http://blog-templates.ravasthi.name/; Basit ve hoş tasarımlara sahip 23 farklı şablon bulabilirsiniz. Buradaki tasarım şablonlarının da tamamı iki kolon yapısında.
 • http://thrbrtemplates.blogspot.com/ Burada Blogger’ın ön tanımlı ve en çok beğenilen şablonlarından birisi minima temel alınarak hazırlanmış 9 şablon bulabilirsiniz. Birbirinden genelde renk farkları ile ayrılan bu şablonların hepsi de üç kolon yapısına sahip.
 • http://bloggertemplatesbycaz.blogspot.com/; Hepsi hoş tasarımlara sahip, iki ve üç kolon yapısında 50’den fazla şablon bulmanız mümkün. Bazı şablonların değişik renklerdeki alternatiflerine de yer verilmiş. Şablonların çoğu 800×600 ekran çözünürlüğü için hazırlanmış, fakat bazılarının 1024×768 versiyonlarını bulmak da mümkün.
 • http://www.diaphaneity.com/layouts/page1.php; 19 farklı şablona ulaşabilirsiniz. Buradaki şablonların tamamı iki kolon yapısında ve çoğu feminel (hatta çocuksu) görünüme sahip.
 • http://costum-template.blogspot.com; Benim de kullandığım, ünlü WordPress şablonu Kubrick’ten esinlenilerek hazırlanmış 5 şablon bulabilirsiniz.
 • http://freetemplates.blogspot.com; Bu da, en başta verdiğim şablon kaynağı isnaini.com’un yazarının Blogger şablonları için oluşturduğu blog. isnaini.com’da görebileceğiniz şablonlar ile birlikte birçok farklı şablona da ulaşabilirsiniz.

“Daha çok tasarım şablonu” başlıklı yazıya 6 yorum yapılmış

 1. davut demiş ki:
  29 April 2006, 7:16 pm

  ben bişey soracam ben iki kalonlu bi şablon arıyorum bunların hiçbiri benimblog.com a uymuyor iki taraflı şablon nerde bulabilirim

 2. ali demiş ki:
  29 April 2006, 7:35 pm

  Sanırım benimblog.com’da BlogHoster kullanıyor. Google’da bu yazılımın temaları için yapacağınız aramalarla sonuca ulaşabileceğinizi düşünüyorum. Örneğin ben sizin için yaptığım aramada şu sitenin BlogHoster kullanan başka bir servis için hazırlanmış temalarına rastladım, bu temalar büyük ihtimalle benimblog.com ya da blogcu.com gibi sitelerde de çalışacaktır.

 3. ahmet demiş ki:
  2 April 2007, 9:44 am

  Öncelikle siten hayırlı olsun sana birşey danışmak istiyorum ben benimblogdan bir blog aldım bunun şablonunu değiştirmek istiyorum bende çok sayıda şablon sitesi var onları indiriyorum not defterinde açılıyor bana kodları veriyor benim kayıtlı olan şablonu siliyorum oraya tüm kodları kopyala yapıştır yaparak kaydediyorum fakat şablonun üzerinde herhangi bir oynama yapamıyorum en küçük bir değişiklikte şablon çalışmıyor hemde hiç çalışmıyor mesela ”şablonun adını buraya girin” diyor giriyorum şablon iptal sayfayı göstermiyor ama benimblog kullanıcılarının çoğu istedikleri şablonu kullanıyor duyduğuma göre bu şablonları benimbloga göre düzenliyorlarmış bu nasıl oluyor bunun bir programımı var bunu nasıl yapabilirim mesela kodlar falan varda bunu biryere yapıştırıp o otomatik olarak düzeliyormu adminlerden yardım alamıyorum mesela resim ekliyorum fakat resim bile gözükmüyor zor durumdayım bundan öncede yazmıştım fakat yayınlamamıştınız bu sefer yardımcı olursan sevinirim acil yardımlarını bekliyorum KOLAY GELSİN

 4. ali demiş ki:
  2 April 2007, 3:52 pm

  Akismet yorumunuzu spam yorumlar arasına aldığı için geç yayınlıyorum, büyük ihtimalle ilk gönderdiğiniz yorum da aynı durumla karşılaştığı ve gözümden kaçtığı için yayınlanmadı (çok fazla spam yorum geliyor ve hepsini tek tek kontrol etmem mümkün olmuyor). Bunun için özür dilerim.

  Yorumunuzdan bir önceki yoruma bakacak olursanız orada BenimBlog’un BlogHoster kullanıyor olduğundan ve tema ararken bu yazılıma uygun tema aramanız gerktiğinden bahsediliyor. Yardımcı olacaktır diye umuyorum.

 5. sktyd demiş ki:
  26 April 2007, 2:51 pm

  Allah razı olsun, allah ne muradı varsa versin, su gibi aziz ol, sağol, varol, ve bilimum iyi dileklerimle

 6. Aycan demiş ki:
  11 March 2015, 2:27 pm

  Faydalı bir yazı olmuş, teşekkürler

Görüşünüzü bildirin

XHTML: Bu etiketleri kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>