Twitter'da takip et
Ana Sayfa

Ortalıkta Bloglama.Org adı ile yeni bir oluşumun ortaya çıkacağı konusunda dedikodular dolaşıyor. Rivayete göre bu oluşumun baş sorumlusu da Cisday.Org‘dan tanıdığımız Eray beylermiş. Her ne kadar ortalıkta içerik konusunda bir çok söylenti olsa da, ben bu söylentiler arasında ben en çok “HP’ye karşı başlattığı kampanyadan yeterince tatmin olamayan Eray’ın bu kez daha büyük bir proje ile tüm HP madurlarını bir araya getirecek bir ağlama duvarı oluşturmaya çalıştığı” fikrine şans tanıyorum :)

Siz ne dersiniz?

“Bloglama.Org?” başlıklı yazıya 6 yorum yapılmış

 1. Adem demiş ki:
  14 February 2007, 4:24 pm

  Destekcisiyiz diyelim. :) Hayırlı uğurlu olsun.

 2. emrah demiş ki:
  15 February 2007, 5:28 am

  sırf bu kampanyadan edindiğim fikirlerle asus aldım ;)

 3. wolkanca demiş ki:
  17 February 2007, 10:46 pm

  Bloglama eskidende* vardı ama Alfaydı bu sefer sağlam geliyorlar hep beraber göreceğiz güzel olacaktır.

  *

 4. ali demiş ki:
  18 February 2007, 1:16 am

  Aslında içerden birisi olarak hem oluşumun yapısı/içeriği, hem de katılanlar hakkında bilgim var ama şu an açık etmek hoş olmaz. Ama şunu söyleyebilirim; yazıda belirttiğim HP’ye “Finish Him!” kampanyası sadece espriydi :)

  Küçük bir iki ipucu daha vereyim;

  • .com ve .org’un içerikleri birbirinden farklı olacak, o yüzden bu projeyi bir blogzine olarak düşünmek hatalı olacaktır.
  • açılış cumaya diye konuşuluyordu ama maalesef sonradan bir iki teknik detay yüzünden sarktı. Pazartasi’ye bir kıpırdanma olabilir ;)
 5. FuuK demiş ki:
  24 February 2007, 6:16 pm

  Umarım iyi yerlere gelir bu proje…

Görüşünüzü bildirin

XHTML: Bu etiketleri kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>