Twitter'da takip et
Ana Sayfa

Daha önce, okuduğum bir haber sonucunda, şüphelendiğimi söylediğim Webstats4u’nun pop-up reklamlara neden olduğundan dün emin oldum. Hem Firefox hem de IE ile yaptığım denemelerde iki pop-up yakalayınca hemen Webstats4u’nun kodunu kaldırdım. Suç biraz da bende, keşke SSS‘ını üye olmadan önce inceleseymişim.

Şu an StatCounter kullanıyorum. Bu servis için ilk izlenimlerim gayet olumlu, belki Webstat4u için düşündüğüm incelemeyi bunun için yazabilirim. Pop-up sorunum hakkında bana yardımcı olmaya çalışan tüm arkadaşlara teşekkür eder ve pop-up’lara maruz kalan okurlardan da özür dilerim.

“Webstats4u pop-up’a neden oluyor” başlıklı yazıya 2 yorum yapılmış

 1. nahnu demiş ki:
  20 October 2005, 3:56 pm

  sanırım netstats/netstats basic adı ile yayın yapıyordu. sonra satıldı mı bişey oldu webstats4u ya.

  bloggingstats.com var gayet şukela tavsiye ederim.

 2. ali demiş ki:
  20 October 2005, 10:53 pm

  Evet adı eskiden NedStat Basic’di. İkonlarını şirin bulduğum için geçmiştim ama karamanın koyunu misali sonradan çıktı oyunları. Biz tasarıma zeval gelmesin derken adamlar yapıştırmışlar pop-up’ı :)

  Statcounter’a alıştım gibi sanki, sevmeye de başladım. Ama bloggingstats’ı da yazdım bi köşeye, ilk iş SSS’lerini okuyacağım :)

Görüşünüzü bildirin

XHTML: Bu etiketleri kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>