Twitter'da takip et
Ana Sayfa

Blogger’da artık okurlarınızın yazdığı yorumları yayınlanmadan önce denetlemeden geçirmeniz mümkün. Bu yeni özellikle birlikte, eğer isterseniz, okurlarınızın yazdıkları yorumların yayınlanmasına onay verebilir veya reddedebilirsiniz.

Bu özelliği aktif hale getirmek için Settings > Comments’ e giderek önce “Enable comment moderation?” seçenğinde “Yes”i seçmeniz ve tercihiniz kaydetmeniz ve blog’unuzu yeniden yayınlamanız (republish) gerekiyor. “Yes” seçeneği ile birlikte açılacak iletişim kutusuna e-posta adresinizi girebilir ve yorumlarınızın denetimini, her defasında Blogger hesabınıza giriş yapmadan, size gönderilecek e-postalar aracılığı ile de gerçekleştirebilirsiniz.

Blogger spam karşısında çaresiz kaldığı imajını silmek için elinden geleni yapıyor gibi görünüyor (: Daha detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Kaynak;

“Blogger’dan yeni yorum düzenlemesi” başlıklı yazıya henüz yorum yapılmamış

Görüşünüzü bildirin

XHTML: Bu etiketleri kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>