Twitter'da takip et
Ana Sayfa

Google AdSense, tavsiye programları arasına iki yeni üye daha ekledi. Eğer AdSense yayıncısı iseniz bundan sonra okurlarınıza Google Pack (Google tarafından yayınlanan ücretsiz yazılımlar ile birlikte bir çok üçüncü parti yazılımı da barındıran bir paket) ve Picasa kullanmalarını tavsiye ederek gelir elde edebilirsiniz.

Google, tavsiyeniz sonucu siteniz üzerinden Google Pack’i iniren ve kuran her kullanıcı için 2$’a ve Picasa’yı indiren ve kuran her kullanıcı için de 1$’a kadar değişen oranlarda ödemeyi teklif ediyor. Şu an için Google Pack sadece Amerika’daki kullanıcılara açıkken, Picasa uluslararası yayıncıların kullanımına açılmış durumda.

“AdSense tavsiye programlarına yenilerini eklemeye devam ediyor” başlıklı yazıya 2 yorum yapılmış

  1. Varol demiş ki:
    7 May 2006, 10:25 pm

    yalnız duyduğum kadarıyla para alabilmeniz için kişinin indrimiş olması yeterli değil. yani daha önce bu ürünü kullanmamış olması gerekli. şayet bilgisayarında daha önce picassa kurulu ise size para vermiyormuş.

  2. ali demiş ki:
    10 May 2006, 8:58 am

    Evet, kullanıcının Picasa’yı daha önce bilgisayarına kurmamış olması gerekiyor, aksi takdirde dönüşüm gerçekleşmiş sayılmıyor. Aynı şey Firefox için de geçerli.

Görüşünüzü bildirin

XHTML: Bu etiketleri kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>