Twitter'da takip et
Ana Sayfa

10 Haziran da birinci yaşını dolduran Blog Kardeşiliği, bunu Forum Zoque üyeleri ile birlikte kutlayacağı bir toplantı düzenliyor. 25 Haziran’da Koşuyolu Kahvesi’nde gerçekleşecek olan toplantıya katılmak için kaydınızı buradan yapabilirsiniz. Blogger’ların aklında “Koşuyolu Kahvesi de neresi ki?” diye bir soru oluşması ihtimaline karşı alternatif adres tarifleri de sıralanmış Blog Kardeşliği blogunda :)

 • Avrupa Yakasi’ndan gelenler Üsküdara vapurla geçecek. Acıbadem Minibüslerine binip 10-15 dakika sonra Validebağ ışıklarda inecek. İndiğiniz yerde Remax Hangi köşede bakın. Remaksın yanında Koşuyolu Kahvesi
 • Kadıköyden gelenler, Kadıköy Ümraniye minübüslerine binip aynı yerde inebilir.
 • Köprü yolunu kullanıyorsanız. Zeynep Kamilde inin. Köşedeki BP istasyonunun yanındaki sokaktan girerseniz, doğrudan Validebağ ışıklara çıkarsınız.

Nice yıllara Blog Kardeşliği!

“Blog Kardeşliği 1 yaşında” başlıklı yazıya 3 yorum yapılmış

 1. Hus demiş ki:
  17 June 2006, 4:15 pm

  Haftaya pazar görüşmek üzere :)

 2. Seyhan demiş ki:
  17 June 2006, 5:43 pm

  A aa Resmen bizim evin orası :D

  Zeynep Kamil’de değil de Burhan Felek Spor Merkezi’nin karşısındaki Askerlik Şubesi durağında insinler Avrupa yakasından gelenler, Zeynep Kamil aşağıda kalıyor.

 3. ali demiş ki:
  18 June 2006, 3:27 pm

  Benim eve 600-700 km vardır herhalde :)

Görüşünüzü bildirin

XHTML: Bu etiketleri kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>